Kondenzátor, klíma 92100JX00A OEM szám - hasonló termékek
Az alábbi listán található alkatrészek mindegyike megegyezik a követekező OEM számmal 92100-JX00A:
VOLVO, NISSAN
Kondenzátor, Klíma OEM 92100-JX00A költség és alternatívák
| OEM márka | VOLVO, NISSAN |
| Gépkocsi gyártó | NISSAN, AWD, VOLVO, NISSAN (ZHENGZHOU), EACLIMA |
| OEM 92100JX00A formátum változatok | 92100JX00A, 92100-JX00A |
11 TÉTEL
VAN WEZEL Kondenzátor, klíma 33005372 szárítóval, Alumínium, 640mm
Kérjük, értékelje a terméket
EAN: 5410909555306
Cikkszám: 33005372
- Kiegészítő cikk / kiegészítő info 2: szárítóval
- Hűtőborda anyaga: Alumínium
- Hálózathossz [mm]: 640
- Hasznos szélesség [mm]: 344
- Hálózatmélység [mm]: 16
- Cikkszám: 33005372
- Gyártó: VAN WEZEL
- cikkszám EAN: 5410909555306
- Állapot: új
- OEM refrencia szám: 92100JX00A
OEM számok mutatása
NRF Kondenzátor, klíma 350577 nitrogén töltéssel, szárítóval, tömítőgyűrűvel, 15,5mm, 10,1mm, Alumínium, 600mm
Kérjük, értékelje a terméket
EAN: 8718042370884
- Kiegészítő cikk / kiegészítő info 2: szárítóval, tömítőgyűrűvel
- Szívóátmérő [mm]: 15,5
- Kipufogóátmérő [mm]: 10,1
- Anyag: Alumínium
- Kiegészítő cikk / kiegészítő info: nitrogén töltéssel
- Hálózathossz [mm]: 600
- Hasznos szélesség [mm]: 340
- Hálózatmélység [mm]: 16
- Vegyi tulajdonságok: korrózióálló
- Gyártó: NRF
- cikkszám EAN: 8718042370884
- Állapot: új
OEM számok mutatása
KOYORAD Kondenzátor, klíma CD020519 15mm, 10mm, Alumínium, R134a, 640mm
Cikkszám: CD020519
- Szélesség [mm]: 640
- Szívóátmérő [mm]: 15
- Kipufogóátmérő [mm]: 10
- Anyag: Alumínium
- hűtőfolyadék: R134a
- Magasság: 344
- Vastagság: 16
- Cikkszám: CD020519
- Gyártó: KOYORAD
NISSENS Kondenzátor, klíma 940382 nitrogén töltéssel, szárítóval, 15,5mm, 10,2mm, Alumínium, 606mm, R134a, R1234yf
- Szívóátmérő [mm]: 15,5
- Kipufogóátmérő [mm]: 10,2
- hűtőfolyadék: R134a, R1234yf
- Hálózatmélység [mm]: 18
- Hálózathossz [mm]: 606
- Hasznos szélesség [mm]: 341
- Gyártó: NISSENS
AKS DASIS Kondenzátor, klíma 072046N szárítóval, 610mm
Cikkszám: 072046N
- Tömeg [kg]: 2,96
- Csomagolási hossz [mm]: 80
- Csomagolási szélesség [cm]: 51
- Csomagolási magasság [cm]: 11
- Hálózathossz [mm]: 610
- Hasznos szélesség [mm]: 342
- Hűtő kivitel: Forrasztott hűtőbordák
- Cikkszám: 072046N
- Gyártó: AKS DASIS
AVA COOLING SYSTEMS Kondenzátor, klíma DN5372 szárító nélkül, 15,5mm, 10,0mm, Alumínium, 610mm, R134a
Cikkszám: DN5372
- Kiegészítő cikk / kiegészítő info 2: szárító nélkül
- Kipufogóátmérő [mm]: 10,0
- hűtőfolyadék: R134a
- Gyártó korlátozás: Calsonic
- Minőség: Premium
- Hálózathossz [mm]: 610
- Hasznos szélesség [mm]: 342
- Cikkszám: DN5372
- Gyártó: AVA COOLING SYSTEMS
PRASCO Kondenzátor, klíma DN5372 szárító nélkül, 15,5mm, 10,0mm, Alumínium, 610mm, R134a