Fékpofa 044950K030 OEM szám - hasonló termékek
Az alábbi listán található alkatrészek mindegyike megegyezik a követekező OEM számmal 04495-0K030:
TOYOTA
Fékpofa OEM 04495-0K030 költség és alternatívák
OEM márka TOYOTA
Gépkocsi gyártó TOYOTA
OEM 044950K030 formátum változatok 044950K030, 04495-0K030
1 TÉTEL
FEBEST Fékpofa 0102-GGN15R Standard méret
EAN: 4056111099125 Cikkszám: 0102-GGN15R
Kérjük, értékelje a terméket
  • Beépítési oldal: hátsótengely
  • Fékbetét: Standard méret
  • Mennyiség: 1
  • Csomagolási hossz [mm]: 23,5
  • Csomagolási szélesség [cm]: 22,0
  • Csomagolási magasság [cm]: 10,5
  • Cikkszám: 0102-GGN15R
  • Gyártó: FEBEST
  • cikkszám EAN: 4056111099125
  • Állapot: új
  • OEM refrencia szám: 044950K030
OEM számok mutatása
Jelenleg kifogyott
Az ár 27% áfát tartalmaz.
szállítási költségeket
Lehet, hogy ezek a termékek is érdeklik
BREMBO Fékpofa S 85 511 200 x 40 mm, kézifékkarral
Cikkszám: S 85 511
  • Szélesség [mm]: 40
  • Fékrendszer: VAG
  • Fékdobátmérő belül [mm]: 200
  • Kiegészítő cikk / kiegészítő info 2: kézifékkarral
  • BREMBO: Fékpofa
  • Cikkszám: S 85 511
  • Állapot: új
Részletek
Vélemények - 5
Az ár 27% áfát tartalmaz., szállítási költségeket
BREMBO Fékpofa S 23 529 180 x 32 mm, kézifékkarral
  • Szélesség [mm]: 32
  • Fékrendszer: Bosch
  • Fékdobátmérő belül [mm]: 180
  • BREMBO: Fékpofa
Részletek
Vélemények - 2
BREMBO Fékpofa S 59 525 230 x 42 mm, kézifékkarral
  • Szélesség [mm]: 42
  • Fékrendszer: General Motors
  • Fékdobátmérő belül [mm]: 230
BREMBO Fékpofa S 61 520 203 x 38 mm, kézifékkarral
  • Szélesség [mm]: 38
  • Fékrendszer: TRW-Lucas
  • Fékdobátmérő belül [mm]: 203
Vélemények - 5
BPW Fékpofa 09.801.02.42.0 Ø: 300 x 200 mm
Cikkszám: 09.801.02.42.0
  • Átmérő: 300
  • Szélesség [mm]: 200
  • Fékrendszer: SN3020
  • Teljes készlet
  • BPW: Fékpofa
  • Cikkszám: 09.801.02.42.0
BREMBO Fékpofa S 61 525 180 x 32 mm, kézifékkarral
  • Szélesség [mm]: 32
  • Fékrendszer: Bendix
  • Fékdobátmérő belül [mm]: 180
Vélemények - 1
BREMBO Fékpofa S 83 508 200 x 32 mm
  • Fékrendszer: Akebono
  • Fékdobátmérő belül [mm]: 200
Vélemények - 3
BREMBO Fékpofa S 85 507 180 x 31 mm, kézifékkarral
  • Szélesség [mm]: 31
  • Fékrendszer: ATE
Vélemények - 3
BREMBO Fékpofa S 83 509 200 x 32 mm, kézifékkarral
  • Fékrendszer: Bosch
Vélemények - 4
ATE Fékpofa 03.0137-0227.2 200 x 30 mm
  • Szélesség [mm]: 30
  • MAPP kód elérhető
  • ATE: Fékpofa
Vélemények - 1
A.B.S. Fékpofa 8998 200 x 30 mm
  • Szélesség [mm]: 30
  • Tömeg [kg]: 1,18
  • A.B.S.: Fékpofa
BREMBO Fékpofa S 79 515 200 x 32 mm
  • Fékrendszer: Sumitomo
BREMBO Fékpofa S 23 521 180 x 32 mm, kézifékkarral
  • Fékrendszer: AP Lockheed
BREMBO Fékpofa S 23 501 185 x 31 mm
  • Szélesség [mm]: 31
  • Fékrendszer: Fiat-Bendix
  • Fékdobátmérő belül [mm]: 185
BREMBO Fékpofa S 59 514 200 x 29 mm, kézifékkarral
  • Szélesség [mm]: 29
BREMBO Fékpofa S 41 501 250 x 51 mm
  • Szélesség [mm]: 51
  • Fékrendszer: Fiat
  • Fékdobátmérő belül [mm]: 250