IPSA VL142500 Kipufogó szelep 24,4 mm
-
Hossz [mm]:
95
- Tengelyszárátmérő [mm]: 6
- Szeleptányér-átmérő [mm]: 24,4
- Szelepülés szög [fok]: 45
- Anyag: króm-nikkel-magnézium acél
- Felület: nitrátozott
- Termék száma: VL142500
- A mi árunk: 4327 Ft
- Gyártó: IPSA
- Hasonló OE számok (csak összehasonlítás): 22212-27001, 22212-27000
- Állapot: új
Az ár 27% áfát tartalmaz.
A fizetés biztonságos A titkosított fizetési folyamatnak köszönhetően harmadik fél nem férhet hozzá a hitelkártya adataihoz és személyes adataihoz, így az Ön biztonsága és adatvédelme garantált.
IPSA VL142500: Teljesen egyenértékű helyettesítő termékek
-
Visszaküldés és csere
14 nap -
Biztonságos megrendelés
100 nap -
Spórolja meg a szállítási költséget
42.000 Ft -
Gyors házhoz szállítás
Hasonló OE számok (csak összehasonlítás):
IPSA VL142500 Kipufogó szelep az autójához
Kipufogó szelep VL142500 IPSA megfelelőek
| Autómodellek: | Kia Ceed ED; Hyundai Santa Fe cm; Hyundai Getz tb; Hyundai Tucson jm; Hyundai i30 fd; Kia Ceed 1 ED; Kia Sportage je; Hyundai i30 CW; Hyundai Santa Fe sm; Hyundai Matrix fc; KIA Carens 3; Kia Pro Ceed ED; Hyundai Sonata NF; Hyundai Accent LC; Kia Carens II; Hyundai Accent II LC; Hyundai Trajet Van; Kia Cerato LD; Kia Cerato Sedan; Kia Magentis 2 |
| Motorok: | 2.0 CRDi; 2.0 CRDi 4x4; 1.5 CRDi; 2.0 CRDi Allrad; 2.0 CRDi 4WD |
| Motorteljesítmény (lóerő): | 82-150 LE |
| Teljesítmény (kilowatt): | 60-110 kW |
| Gyártási év: | 2001-2013 Jahre |
| Gyártói cikkszám: | VL142500 |
| OE alkatrészszám(ok): | 22212-27000, 22212-27001 |
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az Autoalkatreszonline24.huwebáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az Autoalkatreszonline24.hu online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az Autoalkatreszonline24.hu online boltban vásárolták."
GYIK - Gyakran ismételt kérdések
A Autoalkatreszonline24.hu gépkocsi alkatrész szakértői