FERODO PREMIER ECO FRICTION FDB1284 Fékbetét készlet, tárcsafék BENTLEY AZURE, CONTINENTAL kopásra figyelmeztető kijelzőhöz nincs előkészítve
- Mennyiségi egység: Készlet egy tengelyre
- Termékcsoport: PREMIER ECO FRICTION
-
Kopásjelző érintkező:
kopásra figyelmeztető kijelzőhöz nincs előkészítve
- Kiegészítő cikk / kiegészítő info: Tartozékok nélkül
- Fékrendszer: Lockheed
- Vastagság: 15,3
- Magasság: 67,3
- Szélesség [mm]: 78
- WVA-szám: 20406
- Vizsgálat jelzés: R90 Homologated
- Tömeg [kg]: 2,08
- Tengelyenként: 1, 8
- Kötési mód: Doboz
- Csomagolási hossz [mm]: 16
- Csomagolási szélesség [cm]: 9
- Csomagolási magasság [cm]: 8,8
- Termék száma: FDB1284
- A mi árunk: 26 277 Ft
- Gyártó: FERODO
- Hasonló OE számok (csak összehasonlítás): CD6381L2, CD6381R2
- Állapot: új
Az ár 27% áfát tartalmaz.
A fizetés biztonságos A titkosított fizetési folyamatnak köszönhetően harmadik fél nem férhet hozzá a hitelkártya adataihoz és személyes adataihoz, így az Ön biztonsága és adatvédelme garantált.
-
Visszaküldés és csere
14 nap -
Biztonságos megrendelés
100 nap -
Spórolja meg a szállítási költséget
43 000 Ft -
Gyors házhoz szállítás
Hasonló OE számok (csak összehasonlítás):
Fékbetét készlet, tárcsafék FDB1284 FERODO megfelelőek
| Autómodellek: | Continental; Azure Mark I |
| Motorok: | 6.75 V8 S; 6.75 V8 R; 6.75 V8 |
| Motorteljesítmény (lóerő): | 360-389 LE |
| Teljesítmény (kilowatt): | 265-286 kW |
| Gyártási év: | 1991-1999 Jahre |
| Gyártói cikkszám: | 20230, FDB1284, 20406 |
| OE alkatrészszám(ok): | CD6381L2, CD6381R2 |
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az Autoalkatreszonline24.huwebáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az Autoalkatreszonline24.hu online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az Autoalkatreszonline24.hu online boltban vásárolták."
GYIK - Gyakran ismételt kérdések
A Autoalkatreszonline24.hu gépkocsi alkatrész szakértői